טיפולים > הדרכה וריפוי

הדרכה

ההדרכה הגבוהה ביותר היא זו שמגיעה אלינו מרמת הנשמה. כשאנו מחוברים לנשמה שלנו, אנו יכולים לקבל מידע משמעותי על האפשרויות העומדות בפנינו. כשאנו מחוברים להדרכה זו, אנו לומדים להנות מהדרך שמשחק החיים מעניק לנו. אנו לומדים להנות מהחיים, לזרום איתם ולהעצים את האהבה שבתוכנו.

מדריך טוב מתחבר איתך ומחבר אותך להדרכה הגבוהה שלך, כך שההדרכה תגיע מהאור הייחודי שלך.
ההדרכה עשוייה להיות סמויה, למשל הדרכה בתוך חלום בצורת סרט מרתק עם פקחון עיניים לגבי איפה אנשים מסוימים ממוקמים, איפה המקום שלי ולאן אני מתקדם. אולם הסיפור של העלילה הוא משני למהות של התובנה שעלינו לקבל.
הדרך שבה חלום מההדרכה הגבוהה מוצג, משאיר לנו מרחב של בחירה חופשית ומאפשר לנו להנות מהדרך, להראות לנו את האפשרויות מבלי להיצמד או להצמיד למשהו ספציפי, אלא רק לתת טעימה, כך שנוכל להרוויח ולהנות מהתהליך של החיים שלנו. ההדרכה יודעת להתאים את המסר למידת הפתיחות, הבקשה והרצון שלנו בסיוע.


 

ריפוי

השורש לריפוי הוא שינוי המודעות שבתאי גופנו ורוחנו. ככל שהמרפא מבין ומיישם את תפקידו כצינור להזרמת אור ומידע למטופל, כך עולה הפוטנציאל לריפוי עמוק יותר. בשפה מדעית, כשהמודעות בין האטומים מתאזנת, מתקיים יותר סדר ותהליך הריפוי מתרחש.

כל מודעות שאינה אהבה והרמוניה היא אשליה שבכוחנו לרפא.
כל אדם ובפרט מרפא, מהדהד גלים אנרגטיים. המנגנון הרוחני שמתעורר בנוכחות המרפא, מרחיב את החיבור בין המטופל לאור. הריפוי הוא קודם כל ברמת הרוח ולכן בכוחו של הטיפול לרפא גם את הגוף הפיזי.
מטופליי מדווחים על ריפוי כאבים פיזיים ורגשיים וכן התעוררות ראיה רוחנית למי שהם באמת.
בתיעוד שאני עורך עם מטופליי בסיום כל טיפול, המילים שחוזרות על עצמן לתיאור החוויה הן: תחושת בטחון, בהירות, זרימה, נוכחות והתרחבות המלווים בהתפוגגות המחשבות היומיומיות והרגשת שלווה.

בטיפול אני משלב טכניקות הילינג, רייקי ודמיון מודרך. המטופל מקבל ריפוי והדרכה מתוך החיבור שלו לאור ולנשמה שלו.

לרשותכם באהבה,
עוצמי